Nejznámější gelové vibrátory

Posted in Gelové vibrátory on Říjen 22nd, 2009 by admin

Nejznámější gelové vibrátory a jednotlivé druhy

Doba dospěla k tomu, že vibrátor se postupem času stal naprostou samozřejmostí a nad jeho existencí se dnes pozastavují pouze lidé, kteří jsou konzervativnější povahy a mají strach tento vynález 20. století vyzkoušet.

Statisticky je dokázáno, že vibrátor používá každý třetí pár, pakliže nepočítáme samozřejmě individuální osoby. Na trhu nalezneme  vibrátory různých druhů. Gelové vibrátory jsou pouze jedním druhem vibrátorů. Pojďme si nyní alespoň ty základní vyjmenovat a něco málo si o nich říct.

První typem vibrátoru jako takového je klasický vibrátor. Jsou také často označovány jako tradiční vibrátory. Z drtivé většiny jsou vyrobeny z plastu a nebo kovu a jejich tvar je ryze rovný a nikterak nezahnutý. Co se týká samotné délky, tak ta činí minimálně 12 a maximálně 25 centimetrů. Z palety barev těchto vibrátorů si jistě vyberete, jelikož téměř každý dobrý sexshop je nabízí v několika barevných odstínech.

Dalším velmi zajímavým druhem se stal takzvaný realistický vibrátor. Tyto vibrátory jsou vyráběny z různých druhů materiálu, takže není problém najít na trhu třeba gumové a nebo tohoto gelové vibrátory tohoto druhu.

Kdybychom si měli říct, čím se konkrétně tyto asi nejpoužívanější pomůcky vyznačují, tak jde o to, že mají realisticky vytvarovány jednotlivé části penisu. Takže na rozdíl od tradičních vibrátorů na nich najdete třeba žalud či varlata. Mnohdy bývá tento druh vibrátoru prodáván v provedení imitace různých celebrit a hvězd.

Za další typ bychom mohli považovat takzvané voděodolné gelové vibrátory. Tyto se vyrábějí z různých materiálů, které jsou schopny velmi dobře odolat vodě. Jedná se například o silikon anebo o gel. Zajímavé vibrace pod vodní hladinou jistě stojí zato.No Comments Yet

You can be the first to comment!

Sorry, comments for this entry are closed at this time.