Méně známé gelové vibrátory

Posted in Gelové vibrátory on Listopad 22nd, 2009 by admin

Netradiční a neobvyklé gelové vibrátory

Na trhu s erotickým zbožím se postupem času začaly vyskytovat   gelové vibrátory, které svým tvarem a barvou mnohdy připomínají úplně něco jiného. Nalezneme ale také takové pomůcky, jejichž základní funkcí už není jen dráždění vagíny jako takové, ale jsou určeny ke specifické stimulaci konkrétních citlivých míst, které skýtá samotné lidské tělo.

Zkusme si tedy některé z těchto vibrátorů jmenovat a pozastavit se u jejich funkce. Prvním typem těchto méně tradičních přístrojů je bezesporu takzvaný G vibrátor. Jedná se o takový typ erotické pomůcky, která je na svém konci zaoblena a mírně zahnuta tak, aby byla schopna velmi dobře stimulovat takzvaný G bod. Tento G bod by měl být představován tím nejerotičtějším místem, které vaše tělo vůbec skýtá.

Nejčastěji se jedná o gelové vibrátory a nebo vibrátory vyrobené ze silikonu či jiných podbných poddajných materiálů.

Dalším typem, který již poměrně zdomácněl, se stal vibrátor s dálkovým ovládáním. Pokud si chcete měnit intenzitu vibrací vaší pomůcky, tak není žádný problém, jelikož tento vibrátor je na dálku spojen drátkem s dálkovým ovládáním, díky němuž si pohodlně můžete regulovat rychlost vibrací. Tento vibrátor je vhodný jak pro jednotlivce, tak určitě také i pro páry.

Z dalších typů vybíráme takzvaný vibrátor s dvojí akcí. Tento typ erotické pomůcky je zakončen v podstatě dvěma konci. Ten větší zajišťuje stimulaci vaginální oblasti a ten druhý menší dráždí anální otvor. Co se týká tohoto pomocníka, tak se jedná o jeden z velmi oblíbených modelů, který se vyrábí nejčastěji z materiálů, jakým je právě třeba gel anebo silikon. Samotné zahnutí by s jinými látkami činilo problém.No Comments Yet

You can be the first to comment!

Sorry, comments for this entry are closed at this time.