Měkké v srdci, ohebné na povrchu – gelové vibrátory

Posted in Gelové vibrátory on Září 14th, 2012 by admin

Spousta žen dokáže ocenit vibrátor, pokud je vyroben z kvalitního a především příjemného materiálu. Je na tom cosi až nepochopitelně přitažlivého, dotýkat se měkké, poddajné látky, která vás hřeje na prstech. A přestože je vibrátor naprostým „megasymbolem“ městského, technického, sterilně „odpřírodněného“ člověka, gelový vibrátor má to dosti společného právě s přírodou.

Lidské geny jsou velmi staré a nervy zvyklé reagovat na určitý druh smyslových vjemů. Co se týče hmatu, máme v sobě zakořeněno, že většina předmětů je tvrdých, suchých, nepoddajných, či dokonce ostrých, píchajících. Tak je tomu v přírodě plné kamenů, suché hlíny, jehličí, dikobrazů, či dřeva. Materiál, který by si mohla ženská ruka jen tak příjemně pohladit, by hledal i Sherlock Holmes nekrátko.

Jedněmi z nejznámějších výrobců a producentů vibrátorů jsou profláklé firmy LELO nebo we-vibe. U nich seženete skutečně luxusní vibrátory prvotřídní kvality, do kterých stojí zato investovat i nějakou tu korunku a navštívit erotic shop. Vrátí se vám ve futuristickém, překvapivě zajímavém prožitku.No Comments Yet

You can be the first to comment!

Sorry, comments for this entry are closed at this time.