Gelové vibrátory – úvod

Posted in Gelové vibrátory on Září 8th, 2009 by admin

Luxusní gelové vibrátory

Než přejdeme konkrétně k tématu gelové  vibrátory, tak je jistě si samotné slovo vibrátor nějakým způsobem definovat. Mnoho lidí samozřejmě ví, oč se jedná, nicméně pro ty neznalé uvádíme, že jde o takové erotické pomůcky, které pomáhají ke stimulování pohlavních orgánů.

Když se na chvíli zastavíme u historie tohoto malého přístroje, tak zjistíme, že s vibrátory se doslova roztrhl pytel v 80. letech 20. století. Právě tehdy začala jejich masovější existence. V současné době jsou vibrátory masově vyráběny v mnoha různých variacích a kombinacích. Vibrátory klasického typu se vyznačovaly hlavně tím, že byly napájeny ze sítě, takže pokud se chtěl člověk uspokojit pomocí tohoto přístroje, tak musel jednoduše mít přístup k síti. V dnešní době, kdy trh ovládli různé erotické pomůcky jakými jsou například Fleshlight, různé dildy a nebo vibrovací vajíčka třeba typu Lelo, už nejsou vibrátory poháněny ze sítě, ale fungují na baterie. Takové vibrátory dnes nabízí vlastně každý sexshop.

Vibrátory se postupem času jednoduše staly fenoménem a gelové vibrátory jsou pouze malou částí celého sortimentu. Popravdě řečeno ale ještě dnes stále najdeme osoby, které tyto přístroje odsuzují. Už těchto konzervativně založených lidí ale naštěstí není mnoho.

Gelové vibrátory jako takové jsou vyráběny z mnoha různých materiálů a ve spoustě provedení. Jedním z těchto materiálů je také gel. Takzvané gelové vibrátory si lidé oblíbili díky několika přednostem, kterými bezesporu tyto zajímavé pomůcky disponují. Gel je velmi příjemným materiálem a mezi jeho základní vlastnosti bychom mohli zařadit poddajnost. Není nikterak tvrdý, ale ani měkký. Gelové vibrátory se velmi dobře dají ovládat a na dotyk jsou příjemné. Gelové vibrátory jsou schopny se svým tvarem přizpůsobit natolik, že žena, která je bude používat, bude schopna bez větších problémů dosáhnout vrcholu. Jinak jsou gelové vibrátory schopny se také velmi dobře přizpůsobit teplotě. Můžete je jak ochladit, tak také zajistit jejich vyšší teplotu.No Comments Yet

You can be the first to comment!

Sorry, comments for this entry are closed at this time.