Gelové vibrátory – praktiky

Posted in Gelové vibrátory on Květen 19th, 2010 by admin

Dokáží gelové vibrátory způsobit orgasmus?

Na úvod je nutné poznamenat, že s gelovým vibrátorem dosáhnete orgasmu skoro totožně jako s vibrátory, které jsou vyrobeny z jiných materiálů. Orgasmus může být buď vaginálního anebo klitoritálního charakteru.

Jak tedy dosáhnout samotného vaginálního orgasmu? Ideálním typem pro získání kvalitního sexuálního vrcholu se jeví vibrátor, který bývá někdy označován jako zajíček. Jedná se o takový typ  erotické pomůcky, která vás bude dráždit jak klitoritálně, tak také vaginálně.

Právě klitoritální stimulace mnohdy napomůže samotnému vaginálnímu orgasmu. Zkusit je také třeba vibrátoru, které stimulují takzvaný G bod. Právě tyto G bod gelové vibrátory jsou schopny velmi dobře dráždit tak, aby bylo dosaženo vaginálního orgasmu. Nicméně jako nutnost je třeba brát tu skutečnost, že tento G bod se musí jednoduše najít. Většinou je umístěn zhruba 5 centimetrů hluboko do vagíny. Tyto většinou gelové vibrátory mají právě zahnutý konec tak, aby bylo usnadněno dráždění G bodu.

Ženy, které používají tento typ vibrátoru, se mohou dočkat kromě orgasmu také ženské ejakulace. Pokud chcete dosáhnout takzvaného multiorgasmu, neboli několikanásobného orgasmu, tak si pořiďte třeba takové klitoritální gelové vibrátory. Právě tyto malé přístroje jsou schopny vaginální stěny stimulovat natolik, že dochází k těmto opakovaným orgasmům. Pakliže chcete dosáhnout více orgasmů za sebou, tak naše rada zní velmi jednoduše spočívá v tom, že byste měli dráždění po prvním orgasmu znovu opakovat. Ideálním způsobem jak stimulovat pohlavní orgány, tak všechno spočívá v přímé stimulaci.No Comments Yet

You can be the first to comment!

Sorry, comments for this entry are closed at this time.