Gelové vibrátory – nevibrátory

Posted in Gelové vibrátory on Prosinec 11th, 2009 by admin

Co jsou to gelové vibrátory – nevibrátory

Kategorie  gelové vibrátory nevibrátory již téměř celá spadá do oblasti, kterou ovládl jako materiál gel. Kdybychom si měli něco málo říci, tak je třeba objasnit si samotný název.

Mnozí si řeknou, tak vibrátory, anebo nevibrátory. Jak to vlastně je? Naprosto jednoduše. Jedná se o erotické pomůcky, které jsou sice primárně vibrátory, nicméně svým tvarem připomínají mnohdy úplně jiné nástroje anebo se mnohdy jedná o vibrátory, které jsou svým provedením velmi netradiční a dráždí orgány, o kterých bychom si mnohdy ani nemysleli, že jdou pomocí vibrací stimulovat.

První typem se staly vibrační vajíčka. Jedná se převážně o plastové a nebo gelové vibrátory , jež svým vzhledem nápadně připomínají vejce, popřípadě různé koule či šišky. Tyto vibrátory se vkládají přímo do vagíny a jsou ovládány pomocí dálkového ovládání spojeného se samotným přístrojem pomocí drátku. Dalším netradičním typem se staly vibrační kuličky a korálky. Tento typ vibrátoru je určen jak k análnímu, tak klitoritálnímu či vaginálnímu užití. Jedná se o kuličky, které jsou navzájem propojeny šňůrkou a tvoří jakýsi řetěz.

Mezi další gelové vibrátory, které jsou poměrně netradiční bychom mohli zařadit vibrátor na bradavky. Jde v podstatě o jakési kolíčky, které se umisťují na bradavky. Většina těchto vibrátorů je nastavitelná, takže si budete bez problémů moci nastavit samotnou intenzitu stisku. Tato intenzita je bez problémů nastavitelná na dálkovém ovládání, které je na tyto malé vibrátory napojeno pomocí kablíku.

Jako velmi zajímavá varianta se jeví také gelové vibrátory hůlkové. Jde o přístroj, který má v podstatě funkci jakéhosi masážního nástroje. Nevkládá se nikam dovnitř, ale je určen k tomu, aby si daný člověk mohl stimulovat pohlavní orgány z vnějšku. Ideální jsou hůlkové vibrátory pro stimulaci klitorisu.No Comments Yet

You can be the first to comment!

Sorry, comments for this entry are closed at this time.